Emily

8. prosince 2007 v 1:43 | nininka |  Moji neJ♥♥
Emily The Strange
emily the strange
emily strange
Emily Strange
Emily The Strange
Emily The Strange.
Emily the Strange
emily the strange
emily the strange
emily the strange
emily
emily
emily
Photobucket - Video and Image Hosting
Emilčiny kočičky:
Mystery je vůdcem skupinky a drží se nejblíž Emily. Narodila se 13. května, ale nikdo neví před kolika lety. Můžete ji lehce poznat podle její jizvy ve tvaru hvězdy na místě kde kdysi bývalo oko. Tato číča starého ražení má nejhrozivější mňoukání, protože se vyzná v okolí a ví jak se věci mají. Dávejte si pozor- miluje kočičí spánek k odpočinku svých starých kostí, ale budete litovat pokud ji probudíte.
NeeChee je myslitelem skupiny. Jeho narozeniny jsou 25.srpna- skutečně významný den v historii filosofie. Nejvychytralejší ze skupinky Emilyiných koček, málokdy se podívá do vašich očí, je to způsob nihilismu (nihilismus= negativní vztah k hodnotám)... Umí také dobře odemykat zámky se svými šesti drápky na pacce. A je také jediným členem skupinky, který není celý černý- jeho konec ocasu je bíle pruhovaný!
Miles je temným kreativním géniusem skupinky, narozeným při bouřce 13.dubna za úplňku. Krouží kolem a vyjednává, ví jak uskutečnit plán a všem je známý jako nejrychlejší kočka ve městě. Dokáže improvizovat a dostat se z každé děsivé situace. V bitvě vždy zanehá svoji značku- a X se nachází na místě kde kdysi bývalo oko.
Sabbath je "moderní" kocour, je nejmladším členem skupiny. Narodil se 3. prosince- narozeniny sdílí s dalším rockerem! Ukazuje svoje mládí tím, že říká často "dude", pohupuje se a hledá problémy- a vetšinou je nachází.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama